Hakkımızda 

Vizyonumuz

 

T.C. Özel Gramofon Sanat Merkezi , çalışmayı ve yaratıcılığı esas alan yapısı ve herkesin bir enstrüman çalabileceği inancıyla, İzmir‘deki müzik eğitimi konusunda yaşanan boşluğu doldurmak amacıyla kurulmuştur. Hayatında amatör ya da profesyonel olarak müziğe yer vermek isteyen herkesin, sağlam bir alt yapı edinerek keyifli bir düzeye ulaşmalarını sağlamak ve farkındalık sahibi müzikseverler yetiştirmek temel hedefimizdir.

Eğitmen Kadromuz

 

T.C. Özel Gramofon Sanat Merkezi’nde  müzik dersleri uzun eğitim tecrübesine sahip ve "pedagojik formasyon" sahibi  müzik öğretmenleri tarafından verilmektedir. Eğitmenlerimiz iyi birer öğretmen olmalarının yanında çalgısını da kullanabilen ve halen iyi bir sahne performansı sergileyebilen eğitmenlerdir, bu da bizi diğer kurumlardan ayıran en önemli özelliklerimizden bir tanesidir. Öğretmenlerimiz hem çalabilen, hem de öğretebilen uzman eğitimcilerdir.

Milli Eğitim Bakanlığı

 

Milli Eğitim Bakanlığı’na  bağlı olan Gramofon Sanat Merkezi , öğrencilerine gösterdikleri başarıya göre, her dönem ( seviye ) sonunda devam-devamsızlığı da değerlendirmeye katılarak bakanlıkça onaylanmış sertifika vermektedir.

Türker Barmanbek
2007 yılında "Sanata Dair Herşey" sloganıyla başlayan yolculuğumuz , eğitim verdiğimiz sanatsever bireylerle büyüyerek devam ediyor.
 
 

Bu sanat yolculuğunda bize eşlik etmek isteyen herkesi bekliyoruz !

 

                                                                                                    

Türker Barmanbek

Gramofon Sanat Merkezi Kurucu & Müdür

Sorularınız İçin  Bize  Ulaşın

1690 sokak (Arabacılar Sokağı) No:55/2 Karşıyaka / İZMİR  gramofonsanat@hotmail.com | Tel:02323641112 | Gsm:05465024155

Ayrıntılarınız gönderildi